Autor Wątek: Oficjalne przeprosiny za swoje zachowanie na forum  (Przeczytany 1183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

whitewolf1608

• Początkujący
  • *
Oficjalne przeprosiny za swoje zachowanie na forum
« dnia: Luty 10, 2018, 08:17:37 am »
Witam przepraszam za Swoje zachowanie na forum - które zostało odebrane przez Userów jako troliing.

Nie tak to miało być - naprawdę.

Po prostu spontanicznie i z szacunkiem pomyślałem że napiszę parę postów takich.

Od tej chwili zmieniam treść swoich postów.

Nie będzie już trolowania - ja naprawdę nie chciałem aby to tak zostało odebrane przez Userów na forum.

Jeszcze raz składam szczere przeprosiny za swoje zachowanie na forum.

unic0rn

• SUSE Guru
Odp: Oficjalne przeprosiny za swoje zachowanie na forum
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2018, 08:24:32 pm »
splywa Twoje zachowanie po ludziach jak woda po kaczce. zwracalem Ci uwage dla Twojego wlasnego dobra, raptem raz robiles niepotrzebne zamieszanie, w watku o Stremio - wypisujac glupoty w czyims watku, nie we wlasnym. w pozostalych przypadkach, coz. nikt nikomu nie broni byc ignorantem, wrecz nawet leniwym ignorantem, ale konsekwencje tego beda takie ze coraz mniej sie bedzie chcialo komukolwiek udzielac Ci wsparcia, bo w czasie potrzebnym na "zwracam sie do Ciebie z bardzo uprzejma prosba o wyjasnienie mi czym jest COSTAMCOSTAM gdyz nigdy o czyms takim nie slyszalem" zdazylbys piec razy wpisac potrzebne zapytanie w google i zaczac przegladac wyniki.

osobiscie stosuje sie mniej wiecej do tego - nawet nie zastanawiajac sie nad tym, nie wiedzialem o istnieniu NCoC, trafilem na nie przypadkiem w ciagu ostatnich paru dni: https://github.com/domgetter/NCoC

jednym slowem mam gdzies czy ktos ma wystarczajaco gruba skore by przyjac prawde i szczera opinie na twarz, czy sie obrazi, tupnie nozka i pojdzie w kat. spodziewam sie na tym forum ludzi doroslych i konkretnych, chcacych sie czegos nauczyc badz chociazby dowiedziec, majacych choc minimum determinacji do samodzielnego poszukiwania odpowiedzi na wlasne pytania. niechec do samodzielnego myslenia jest, delikatnie mowiac, irytujaca, i jedyne co drazni bardziej to niechec do samodzielnego myslenia polaczona z postawa roszczeniowa. tej ostatniej Ci na szczescie brak, wiec wystarczy bys zaczal myslec nad tym co wypisujesz i spedzil przed napisaniem kolejnego posta te piec minut na samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi w czelusciach internetu - tylko tyle i az tyle. piec minut, kwadrans, myslisz ze ktos Ci odpisze w ciagu dajmy na to godziny? skoro mozesz tyle czekac, takim problemem jest pomyslec samodzielnie pare chwil?

odnosnie trollingu, ciezko powiedziec. sam ten temat z przeprosinami moze byc roznie odebrany, ale sprawdzilem ostatnio Twoj nick w google - uwierz lub nie, w internecie mozna znalezc wiele rzeczy. od Twego imienia, nazwiska, zdjecia, miejscowosci, po stosy postow na innych forach, sugerujace swa trescia ze zawsze byles z gatunku tych bardziej leniwych.

tl;dr: Twoje przeprosiny sa nic nie warte jesli nie zaczniesz myslec w trybie natychmiastowym.

i tak, jestem bezczelny i mam zerowa tolerancje na brak myslenia, jak tez zerowy szacunek do osob, ktore tenze brak myslenia uskuteczniaja. deal with it.
PGP:208DAF5448644C0B