Autor Wątek: [wydzielone] Odp: Nie mogę nagrać projektu audio w k3b  (Przeczytany 435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kacior

• SUSE Power User
  • **
[wydzielone] Odp: Nie mogę nagrać projektu audio w k3b
« dnia: Maj 07, 2017, 06:41:26 pm »
przeciez mp3 to KOMPRESJA... a dane na cd-audio nie sa kompresowane, to czego sie spodziewales, zapisu skompresowanych mp3?
Myślę że sprawa jest załatwiona, takie uwagi i wytykanie błędów jest raczej zbędne.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2017, 10:53:17 am wysłana przez Stefan »

unic0rn

• SUSE Guru
Odp: Odp: Nie mogę nagrać projektu audio w k3b
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2017, 07:43:41 pm »
wytykanie bledow? to przepraszam bardzo, jak chcesz nauczyc uzytkownika - bo chyba po to tu jestesmy, a nie po to by za nich rozwiazywac problemy, uwalniajac ich od jakze bolesnego myslenia - co zrobil nie tak, nie wyjasniajac mu istoty bledu?

"inaczej zapisuje" i "nie patrzysz zeby bylo 700mb" to nie jest precyzyjne wyjasnienie problemu. 700mb jest jak najbardziej poprawnym limitem, ale dla danych nieskompresowanych - i oprogramowanie poprawnie mu wyswietlalo rozmiar mp3 po dekompresji przy projekcie cd-audio. "patrz na to, olej reszte" nie dosc ze ogranicza zrozumienie istoty problemu przez uzytkownika, to jeszcze moze dac mu falszywe poczucie, ze to z oprogramowaniem cos jest nie tak.

moja odpowiedz mogla byc skrotowa i szorstka, ale od kogos, kto radzi sobie z instalacja pakietow, oczekuje raczej tak elementarnej wiedzy jak co to jest mp3 i cd-audio, i caly problem jak dla mnie sprowadza sie do braku zastanowienia sie przez minute dlaczego jest tak, a nie inaczej. takie podejscie moze Ci nie odpowiadac, natomiast jestesmy tu wlasnie od wytykania bledow, nie od glaskania po glowie.
PGP:208DAF5448644C0B

kacior

• SUSE Power User
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2017, 08:00:56 pm »
Uczenie oczywiście fajna sprawa, ale bardziej w Twojej wypowiedzi dopatrzyłem się arogancji niż chęci nauczenia czegoś. Kiedy ktoś początkujący natrafi na taką postawę, to szybko się może zniechęcić. Faktom mówię tak, opinie popieram jeżeli wnoszą coś do tematu, ocenianie kogoś jest już dla mnie nieakceptowalne.

unic0rn

• SUSE Guru
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2017, 09:21:12 pm »
nie oceniam czlowieka, a jego podejscie do problemu, i mam do tego pelne prawo. co do zniechecenia, zakladam ze po drugiej stronie monitora jest dojrzala emocjonalnie, dorosla osoba. w przeciwnym wypadku pewien link, wiele razy wklejany na tym forum, dawno doprowadzilby do fali samobojstw.

http://rtfm.killfile.pl/
PGP:208DAF5448644C0B

Stefan

• Moderator
  • Maniak SUSE
  • *
  • Moderator kuwety
Odp: [wydzielone] Odp: Nie mogę nagrać projektu audio w k3b
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 08, 2017, 10:53:44 am »
Zamykam.  8)
X300: WXGA+ L7100 2x2GB DDR2 SSD:60GB OS:stretch/sid || Pomiędzy prezentacją siebie, a reklamą istnieje zasadnicza różnica. Konta z linkami są usuwane