Autor Wątek: Smartfon. Android, Bada czy BlackBerry?  (Przeczytany 76995 razy)

szwagier

• Geeko's friend
  • Maniak SUSE
  • *
Odp: Smartfon. Android, Bada czy BlackBerry?
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 23, 2015, 10:52:06 am »
Ponieważ używam Susła sprawa się nieco komplikuje
po drugie - Android kompletnie mi nie leży
To rzeczywiście jest skomplikowane. Przecież Android to też Linux więc doświadczenia z Suskiem tam się właśnie przydają. Ja mam Galaxy S4 z LTE i żadnych problemów. Nic mi telefonu nie zasyfia, w tle działa tylko to co chcę.
Root musi być obowiązkowo choćby po to żeby odinstalować niechciane aplikacje systemowe, albo je poblokować. Oczywiście zawsze korzystam ze zmodyfikowanych romów i zawsze kilka sprawdzę nim wybiorę ten co mi najbardziej odpowiada.
Komunikacja z komputerem bezproblemowa, nawigacja - Automapa i iGO działają super.
Trzeba być tylko odważnym i trochę się na tym znać a Android staje się tak przyjazny jak Susek.  :wink:

ipos

• SUSE Guru Apprentice
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 23, 2015, 12:59:11 pm »
Dzięki za glos. A jak ma się sprawa z ekosystemem? Wiem, że Google ma swoje Google Docs - czy da się z tego bezproblemowo korzystać na Susełku?

Pozdrawiam
Niedzielę spędzam w Czechach, na zakupach

szwagier

• Geeko's friend
  • Maniak SUSE
  • *
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 23, 2015, 04:43:35 pm »
Ze mną o tym nie pogadasz. Ja trochę przesadnie dbam o swoją prywatę i swoje dane czy kopie lokuję bezpiecznie - bez pomocy portali.

ipos

• SUSE Guru Apprentice
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 23, 2015, 08:42:08 pm »
Ze mną o tym nie pogadasz. Ja trochę przesadnie dbam o swoją prywatę i swoje dane czy kopie lokuję bezpiecznie - bez pomocy portali.

:) Brawo. Ja stałem się już bezmyślnym konsumentem :)

Oczywiście nie trzymam w chmurze strategicznych dokumentów ale ogólnie to taka funkcjonalność mnie interesuje.

Pozdrawiam
Niedzielę spędzam w Czechach, na zakupach