Autor Wątek: Rozdajemy SUSE  (Przeczytany 34179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stefan

• Moderator
  • Maniak SUSE
  • *
  • Moderator kuwety
Odp: Rozdajemy SUSE
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 09, 2013, 02:19:50 pm »
Na Wiki i skontaktuj się z kimś.
T60: SXGA+ T5600 3GB DDR2 SSD:60GB OS:jessie || Pomiędzy prezentacją siebie, a reklamą istnieje zasadnicza różnica. Konta z linkami są usuwane.

meleager

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 13, 2013, 08:17:32 pm »
A z kim dokładnie można się w tej sprawie skontaktować? Byłbym wdzięczny za konkretny namiar [o ile oczywiście akcja rozdawania SUSE jest jeszcze aktualna].

Pozdrawiam

Stefan

• Moderator
  • Maniak SUSE
  • *
  • Moderator kuwety
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 13, 2013, 08:22:53 pm »
Nie traktuj tego jako akcję, tylko info, że niektórzy są w stanie komuś wypalić płytkę, jeżeli ów ktoś nie ma takiej możliwości. Sprawdź link do Wiki  i poszukaj kogoś, kto mieszka blisko Ciebie.
T60: SXGA+ T5600 3GB DDR2 SSD:60GB OS:jessie || Pomiędzy prezentacją siebie, a reklamą istnieje zasadnicza różnica. Konta z linkami są usuwane.

rilicek

• Geeko's friend
  • SUSE Root
  • *
  • Kto nie ryzykuje, ten w kozie nie siedzi.
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 13, 2013, 09:35:53 pm »
@meleager
Link do strony masz w pierwszym poście.
openSUSE Leap 42.2

rysic

• Geeko's friend
  • SUSE Root
  • *
  • It's not a bug, it's a feature!
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 14, 2013, 12:12:34 am »
Witam wszystkich

Mam zamiar zainstalować na swoim kompie linuxa i mój wybór padł na Suse. Jestem 'zielony', stąd wybór tej właśnie dystrybucji. Chętnie przygarnąłbym bootowalne płytki instalacyjne którejś z najnowszych wersji, bo niestety ściągnięcie z sieci raczej nie wchodzi w grę. Mieszkam w Łodzi, czy jest możliwość zdobycia tego systemu w ramach akcji 'Rozdajemy linuxa'?

Pozdrawiam
A ja dzisiaj wróciłem z delegacji w Łodzi  :? Spieszy Ci się?

W przyszłym tygodniu ktoś tam znowu będzie, to by Ci przekazał a dodatkowo byłaby to wersja 13.1. Przy kiepskim łączy możesz wykorzystać wersję NET, która dociągnie tylko instalowane pakiety.

meleager

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 14, 2013, 03:18:19 pm »
Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi, szczególnie za tę, że w pierwszym poście mam konkretne namiary. Dobrze być spostrzegawczym :).
Jeszcze raz dzięki

Pozdrawiam wszystkich