Autor Wątek: [Cedega]Steam - ramka  (Przeczytany 2656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alan

• SUSE Power User
  • **
[Cedega]Steam - ramka
« dnia: 24-09-2006, 21:27:46 »
Witam problem jets mianowicie taki odpalam cedegę na Gnomie, wybieram odpalenie Steama...i pojawia się okienko łączenia sie z serwerem
Po połączeniu i logownaiu pojawia sie okienko Steama
Niestety aby nacisnąc na wybrany przycisk muszę przesunąc kursor w góre o wysokosc niebieskiej ramki wtedy przycisk sie podswietla i po kliknieciu dopiero mogę zagrac w grę  wkazdymrazie bardzo nie wygodnie bo celownik tez uciak w dol o wysokosc owej ramki. teraz moje pytanie czy mozna jakos ta ramkę usunąć bąndź zrobić coś by przyciski sie aktywowały po nacisnieeciu nanie a nie o ten centymetr w górę ?
Pozdrawiam

P.S.
w KDE wszytko działa w porzadku i nie ma ramki.
Komputer bez windowsa jest jak ryba bez roweru.

av

• Gość
Odp: [Cedega]Steam - ramka
« Odpowiedź #1 dnia: 05-10-2006, 22:31:58 »
gdzies w konfiguracji cedegi jest opcja pozwalajace zabraniac zarzadzania oknami aplikacji windowsowych przez linuksowego menedzera okien.

ja uzywam kde i mimo ze nie mam tej "ramki", to tez (ale tylko czasami!) podswietla mi sie guzik nie bedacy pod kursorem. natomiast w grze (cs 1.6) wszystko jest ok.

Offline andriusza1

• SUSE Guru
Odp: [Cedega]Steam - ramka
« Odpowiedź #2 dnia: 06-10-2006, 08:16:30 »
stary, jak ty to zrobiłeś  :huh:Ja mam tez CS Anathology + kupna cedega i zainstalowałem, ale nie chcą mi się w ogóle gry zaktualizować przez steama, w ogóle nie mam mowy by się zalogować na moje konto. Wciąż wywala mi że są serwery przeciązone(czy coś w tym stylu) tylko, że jak przechodzę na windowsa, to działa odrazu :(
-----------------------------------------------------------------------------------
Linux Registred User #392891